Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 14.12.2019 06:14

Fuqizimi ekonomik dhe social i gruas në nivel lokal (Drejtpërdrejt)

Forumi i gruas së LDK po mban tryezën me temë “Fuqizimi ekonomik dhe social i gruas në nivel lokal”.

Në këtë forum pritet të flas deputetja Vjosas Osmani, kandidati i LDK-së dhe përfaqësuese të OJQ-ve.

Ndërsa, kandidati për kryetar të Prishtinës nga LDK, Arban Abrashi, do të shpalos programin për Prishtinën dhe planet konkrete për fuqizimin e gruas./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën