Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.01.2018 02:15

FSK shënon “Ditën e Forcës” (Drejtpërdrejt)

Forca e Sigurisë së Kosovës sot shënon “Ditën e Forcës”.

 Përveç vizitave që do të bëhen në ambientet e kazermave të FSK-së, në atë “Adem Jashari” do të ketë parakalim të ushtarëve të kësaj force si dhe udhëheqësit e shtetit do të mbajnë fjalime./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën