Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 16.10.2019 10:48

Forumi i Komitetit Olimpik të Kosovës për sport (Drejtpërdrejt)

Komiteti Olimpik i Kosovës do të hapë Javën Evropiane të Sportit, që mbahet nën përkujdesjen e ministrit në detyrë për Kulturë, Rini dhe Sport, Kujtim Gashi.

Ngjarjet live në të kaluarën