Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.04.2019 12:55

Forumi ekonomik në mes të Kosovës dhe Malit të Zi (Drejtpërdrejt)

Ngjarja mbahet në hotel "Sirius".

Oda Ekonomike e Kosovës dhe Oda Ekonomike e Malit të Zi organizojnë Forumin Ekonomik në mes Kosovës dhe Malit të Zi.

Ngjarjet live në të kaluarën