Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 25.06.2018 01:52

Festë në Vetëvendosje (Drejtpërdrejt)

Në selinë e Lëvizjes Vetëvendosje po festohet për fitoren në Prishtinë.

Ata thonë se po prinë edhe në Prizren dhe Kamenicë. 

Ngjarjet live në të kaluarën