Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 18.07.2019 10:33

‘Ecja për lirinë ‘dhe zbulimi i bustit të Medeliene Albright

Në shënimin e 20 vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë zhvillohet "Ecje për liri", ecje e personaliteteve të larta ndërkombëtare dhe vendore nga hoteli “Swiss Diamond” deri te busti i Sekretares Albright.

Ngjarjet live në të kaluarën