Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 14.11.2019 01:34

Dua Lipa në konferencë (Drejtpërdrejt)

Sunny Hill Foundation dhe Sunny Hill Festival mbajnë konferencë për të prezantuar projektin “Sunny Hill Foundation Music & Art Center”.

Prezente është edhe Dua Lipa, fituese e çmimeve Grammy dhe Brit Awards.

Ngjarjet live në të kaluarën