Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 26.01.2020 01:47

Drejtpërdrejtë nga QNR ku po numërohen votat e diasporës

​Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve sot ka nisur procesi i numërimit të 13 mijë e 500 votave që kanë ardhur me postë, derisa në këtë proces nuk janë përfshirë pakot me fletëvotime që kanë ardhur pas afatit ligjor.

Ngjarjet live në të kaluarën