Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 18.09.2019 04:36

Drejtpërdrejtë nga konventa e Nisma-AKR-PD

Po mbahet Konventa e Nismës Socialdemokrate, Aleancës Kosova e Re dhe Partisë së Drejtësisë.

Ngjarjet live në të kaluarën