Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 07:48

Drejtpërdrejt nga tubimi përkujtimor për 183 dëshmorët e Pejës

Presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj marrin pjesë në tubimin përkujtimor në nderim të 183 dëshmorëve të Komunës së Pejës.

Ngjarjet live në të kaluarën