Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 26.01.2020 01:51

Drejtpërdrejt nga tryeza “Prioritetet legjislative në fushën e sundimit të ligjit”

Grupi për Studime Juridike dhe Politike (GLPS) organizon tryezën “Prioritetet legjislative në fushën e sundimit të ligjit: Një perspektivë nga legjislatura e re e Kuvendit”.

Ngjarjet live në të kaluarën