Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.10.2019 06:23

Drejtpërdrejt nga takimi me banorët e Hades dhe Shipitullës

Në Kuvendin Komunal të Obiliqit, ka nisur takimi me banorët e fshatrave Hade dhe Shipitullë.

Ngjarjet live në të kaluarën