Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 20.09.2019 02:06

Drejtpërdrejt nga takimi i Vjosa Osmanit me qytetarët e Pejës

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani, takim me qytetarët e Pejës.

Takimi nis në rrugën “Mbretëresha Teutë”, ku ndodhen zyrat e LDK-së, Dega në Pejë dhe vazhdon deri në parkun e paqes, “Ibrahim Rugova”.

Ngjarjet live në të kaluarën