Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 20.05.2019 11:58

Drejtpërdrejt nga takimi i Thaçit me gazetarë dhe shoqërinë civile të Preshevës

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, po pret në takim Shoqatën e Gazetarëve dhe përfaqësuesit e shoqërisë civile të Luginës së Preshevës.

Ngjarjet live në të kaluarën