Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 07:48

Drejtpërdrejt nga takimi i krerëve të institucioneve të vendit

Sot krerët e institucioneve, presidenti Hashim Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj dhe anëtarët e Ekipit Negociator, Fatmir Limaj e Shpend Ahmeti, do të takohen në zyrën e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli.

Takimi i Veselit me Thaçin, Haradinajn, Limajn dhe Ahmetin do të fillojë në orën 10:00.

Në këtë takim do të flitet për diskutimet e zhvilluara në Samitin e Berlinit rreth dialogut mes Kosovës dhe Serbisë./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën