Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 08.12.2019 08:55

Drejtpërdrejt nga “Sofra Tradicionale”

Ministria e Diasporës dhe Investimeve Strategjike në sheshin “Skënderbeu”, në Prishtinë, ka organizuar “Sofrën Tradicionale”.

Ngjarjet live në të kaluarën