Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.06.2018 02:04

Drejtpërdrejt nga shtabi zgjedhor i LDK-së në Istog (Drejtpërdrejt)

Shtabi Zgjedhor i kandidatit të LDK-së për kryetar të Istogut është mbledhur në selinë e LDK-së dhe po presin për rezultatet preliminare të zgjedhjeve./KosovaPress/

 Ngjarjet live në të kaluarën