Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 21.01.2020 10:53

Drejtpërdrejt nga Seanca e Kuvendit

Sot me fillim nga ora 10:00 Kuvendi i Kosovës do të vazhdojë seancën plenare me pikat e papërfunduara nga seancat e mbajtura më 19 qershor dhe 23 korrik.

Nga gjithsej 18 pika që figurojnë në rendin e ditës, Kuvendi pritet të debatojë edhe mbi dialogun me Serbinë, përcjell KosovaPress.

Ngjarjet live në të kaluarën