Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 18.11.2019 04:06

Drejtpërdrejt nga përurimi i asfaltimit në Zonën Ekonomike në Shirokë

Zëvendëskryeministri në detyrë Fatmir Limaj së bashku me ministrin në detyrë e Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala po përurojnë asfaltimin e Zonës Ekonomike në Shirokë të Suharekës.

Ngjarjet live në të kaluarën