Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 16.11.2019 11:50

Drejtpërdrejt nga numërimi i votave të diasporës

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve vazhdon procesi i numërimit të rreth 13 mijë e 500 votave që kanë ardhur me postë për zgjedhjet nacionale të 6 tetorit.

Ngjarjet live në të kaluarën