Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 07.12.2019 11:16

Drejtpërdrejt nga ndërrimi i komandës së KFOR-it

Mbahet ceremonia e ndërrimit të komandës në mes të Komandantit në largim të KFOR-it, gjeneralmajor General Salvatore Cupci dhe Komandantit në ardhje të KFOR-it, gjeneralmajor Lorenzo D’addario.  

Ngjarjet live në të kaluarën