Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 03:33

Drejtpërdrejt nga mbledhja e dy qeverive shqiptare

Qeverisë së Kosovës dhe ajo e Shqipërisë posa kanë nisur mbledhjen e përbashkët.

Ngjarjet live në të kaluarën