Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 18.07.2019 10:36

Drejtpërdrejt nga konferenca rajonale

Mbahet Konferenca Rajonale e organizuar nga Federata e paqes Universale dhe Federata e Gruas për Paqe Botërore.

Ngjarjet live në të kaluarën