Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 19.03.2019 03:37

Drejtpërdrejt nga konferenca Pacolli-Bushati

Zëvendëskryeministri dhe ministrin e Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli dhe ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati.

Bushati sot është takuar edhe me kryeministrin Ramush Haradinaj./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën