Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 14.12.2019 06:12

Drejtpërdrejt nga konferenca kushtuar 550 vjetorit të vdekjes së Skënderbeut

Mbahet konferenca shkencore ndërkombëtare , kushtuar 550-vjetorit të vdekjes së heroit Gjergj Kastriotit-Skënderbeu.

Në këtë ngjarje që është e paraparë që të fillojë nga 09:30, të pranishëm do të jenë edhe Presidenti Hashim Thaçi dhe Kryeministri Ramush Haradinaj.

Ngjarjet live në të kaluarën