Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 07:49

Drejtpërdrejt nga konferenca e Prokurorisë së Pejës

Prokuroria Themelore e Pejës po mban konferencë për media për arrestimin dhe paraburgimin e një personi të dyshuar për një vrasje të ndodhur në vitin 1989 në komunën e Deçanit.

Ngjarjet live në të kaluarën