Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 07:47

Drejtpërdrejt nga konferenca e presidentëve në Samitin e Brdo-Brijunit

Pas përfundimit të procesit të Brdo-Brijunit, i cili është mbajtur në Tiranë, presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, presidentja e Republikës së Kroacisë, Kolinda Grabar- Kitaroviq dhe presidenti i Republikës së Sllovenisë, Borut Pahor, po mbajnë një konferencë të përbashkët për media.

Ngjarjet live në të kaluarën