Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 14.11.2019 12:47

Drejtpërdrejt nga konferenca e Policisë së Kosovës

Policia e Kosovës po mban një konferencë për media, ku do të jepen informacione lidhur me një operacion policor të zhvilluar dje nga njësitet e antidrogës, me ç’rast u konfiskuan dëshmi të rëndësishme, substanca narkotike, automjete dhe u arrestuan disa persona të dyshuar.

Ngjarjet live në të kaluarën