Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 21.08.2019 11:18

Drejtpërdrejt nga konferenca e ministrit të MTI-së, Endrit Shala

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala po mban konferencë për media.

Ngjarjet live në të kaluarën