Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 21.08.2019 11:11

Drejtpërdrejt nga konferenca e KOK-ut

Komiteti Olimpik i Kosovës po mban konferencë për media, me rastin e prezantimit të Ekipit Olimpik të Kosovës për Festivalin Olimpik Dimëror Evropian (EYOF), që mbahet prej 10-16 shkurt në Sarajevë dhe Sarajevën Lindore.

Ngjarjet live në të kaluarën