Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.10.2019 11:03

Drejtpërdrejt nga konferenca e DnV-së për zgjedhjet në veri

Koalicioni i organizatave për vëzhgimin e zgjedhjeve “Demokracia në Veprim”, po mban konferencë për medie lidhur me vëzhgimin e zgjedhjeve të jashtëzakonshme për kryetar në komunat Mitrovicë e Veriut, Zubin Potok, Leposaviq dhe Zveçan.

Ngjarjet live në të kaluarën