Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 27.01.2020 08:57

Drejtpërdrejt nga konferenca e DnV-së

Koalicioni i OJQ-ve për vëzhgimin e zgjedhjeve “Demokracia në Veprim”, po mban konferencë për media lidhur me përmbylljen e fushatës zgjedhore, si dhe përgatitjet e DnV-së për monitorimin e ditës së zgjedhjeve.

Ngjarjet live në të kaluarën