Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 18.07.2019 10:33

Drejtpërdrejt nga koncerti i Filharmonisë së Kosovës

Është duke u mbajtur koncerti i Filhamornisë së Kosovës. Po marrin pjesë Presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj.


Ngjarjet live në të kaluarën