Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 20.07.2019 11:04

Drejtpërdrejt nga karnavali i “Golden Eagle”

“Golden Eagle” po organizon në Suharekë karnavalin me këngëtar të rinj të muzikës HIP HOP dhe RNB.

Ngjarjet live në të kaluarën