Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 07:45

Drejtpërdrejt nga gara e UP-së për thyerjen e rekordit “Guinness”

Fakulteti i Edukimit Fizik dhe Sportit në Universitetin e Prishtinës “Hasan Prishtina”, po organizon garën për thyerjen e rekordit “Guinness”, në disiplinën “Mbajtje e topit me kokë në çifte”.

Ngjarjet live në të kaluarën