Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 08.12.2019 03:26

Drejtpërdrejt nga fillimi i punimeve të rrugës qarkore në Gjakovë

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj dhe Kryeministri Ramush Haradinaj do të marrin pjesë në fillimin e punimeve në qarkoren e qytetit të Gjakovës.

Ngjarjet live në të ardhmën

Nuk ka ngjarje të planifikuara