Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 28.01.2020 07:15

Drejtpërdrejt nga dekorimi me Urdhrin e Palmave Akademike

Ambasadorja e Francës, Marie-Christine Butel dekoron Valbona Berisha dhe rektorin e Universitetit të Prishtinës Marjan Dema me Urdhrin e Palmave Akademike.


Ngjarjet live në të kaluarën