Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 21.08.2019 11:16

Drejtpërdrejt nga debati për normalizimin e marrëdhënieve Kosovë-Serbi

Është duke u mbajtur debati publik "A mundemi të arrijmë deri tek marrëveshja për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe Prishtinës, nëse marrëveshja e parë nuk është zbatuar?".

Ngjarjet live në të kaluarën