Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 18.01.2019 01:40

Drejtpërdrejt nga akademia përkujtimore për Shkëlzen Haradinajn

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj marrin pjesë në akademinë përkujtimore, me rastin e 19-vjetorit të rënies së dëshmorëve Shkëlzen Haradinaj, Fatmir Nimanaj, Hasim Halilaj dhe Luan Nimanaj.

Akademia përkujtimore mbahet në Pejë dhe është organizuar nga shoqatat e dala nga lufta e UÇK-së./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën