Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 18.08.2019 03:49

Drejtpërdrejt nga akademia për Ukshin Hotin

Kryeministri Ramush Haradinaj bën homazhe dhe merr pjesë në akademinë politike dhe shkencore me rastin e 20-vjetorit të zhdukjes së veprimtarit Ukshin Hoti.

Ngjarjet live në të kaluarën