Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 25.04.2018 10:24

Dorëzohen listat e partive për deputetë (Drejtpërdrejt)

Në Komisionin Qendror Zgjedhor (KQZ) dorëzohen listat e partive politike dhe koalicioneve për deputetë për zgjedhjet e 11 qershorit.


Ngjarjet live në të ardhmën

Nuk ka ngjarje të planifikuara