Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 18.08.2019 03:50

DnV mban konferencë për media (Drejtpërdrejt)

DnV pomban konferencë për media lidhur me mbarëvajtjen e procesit të votimit dhe daljen në zgjedhje deri në ora 12:00.

Ngjarjet live në të kaluarën