Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 18.02.2019 04:28

DnV konferencë për mbarëvajtjen e votimit (Drejtpërdrejt)

Koalicioni i OJQ-ve “Demokracia në Veprim”, po mban konferencën e tretë për media, ku do të flitet për daljen dhe mbarëvajtjen e votimit.

DnV ka angazhuar 2500 vëzhgues të cilët janë statik në 2.500 vendvotime./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën