Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 18.08.2019 03:51

DnV flet për daljen në zgjedhje deri në orën 17:00 (Drejtpërdrejt)

DnV po mban konferencë për media lidhur me mbarëvajtjen e procesit të votimit dhe daljen në zgjedhje deri në ora 17:00. (18:00)

Ngjarjet live në të kaluarën