Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 18.08.2019 03:54

Dita e dytë e Konferencës Ekonomike e Diasporës shqiptare

Sot mbahet dita e dytë e Konferencës Ekonomike e Diasporës shqiptare nga Evropa. Për sot janë parë diskutime me panelistë të ndryshëm si dhe vizita tek kompanitë kosovare.

Ngjarjet live në të kaluarën