Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.05.2019 02:12

Diskutohet zbatimi i agjendës për Reforma Evropiane (ERA)

Instituti i Prishtinës për Studime Politike (PIPS), Grupi për Studime Juridike dhe Politike (GLPS) dhe Instituti GAP mbajnë tryezën “Zbatimi i Agjendës për Reforma Evropiane (ERA) dhe pritshmëritë për ERA 2”.

Ngjarjet live në të kaluarën