Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 14.11.2019 12:49

Diskutohet ndikimi në mjedis i ndërtimit të ujësjellësit në Gjakovë

Po mbahet debati publik për raportin e vlerësimit të ndikimit në mjedis për ndërtimin e Ujësjellësit për rajonin e Rekës së Keqe dhe Lugut Qërnagojës, faza IV.

Ngjarjet live në të kaluarën