Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 21.08.2019 11:12

Diskutimi për Ligjin e Familjes dhe të Trashëgimisë (Drejtpërdrejt)

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, do të marrë pjesë në punëtorinë e kampanjës informuese ”Ligji i Familjes dhe Ligji i Trashëgimisë përmes Kodit Civil modern”.

Ngjarjet live në të kaluarën