Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 25.03.2019 07:47

Digjet një banesë në Prishtinë (Drejtpërdrejt)

Një banese në qendër të kryeqytetit ka marr flakë. Ende nuk dihet shkaktarët e këtij zjarri por mësohet se Brenda në banesë është një grua e moshuar.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur Policia dhe zjarrfikësit ndërsa forcat e rendit kanë hyrë brenda dhe kanë nxjerr gruan që ishte brenda./KosovaPress/

 

 

Ngjarjet live në të kaluarën