Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 21.08.2019 11:17

Digjet një banesë në Prishtinë (Drejtpërdrejt)

Një banese në qendër të kryeqytetit ka marr flakë. Ende nuk dihet shkaktarët e këtij zjarri por mësohet se Brenda në banesë është një grua e moshuar.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur Policia dhe zjarrfikësit ndërsa forcat e rendit kanë hyrë brenda dhe kanë nxjerr gruan që ishte brenda./KosovaPress/

 

 

Ngjarjet live në të kaluarën