Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 20.03.2019 11:25

Deputetët diskutojnë për rrymën e faturuar për komunat veriore (Drejtpërdrejt)

Komisioni për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore dhe Persona të Pagjetur do të diskutojë sot për raportin e Avokatit të Popullit, në lidhje me faturimin e energjisë elektrike të shpenzuar në katër komunat veriore të Kosovës.

Është hera e tretë që ky Komision paralajmëron mbledhjen në lidhje për faturat e rrymës por që është shtyrë për shkak të mbajtjes së seancave./KosovaPress/

 

 

 

 

 

 

 

Ngjarjet live në të kaluarën